КИЇВ (QHA) -

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence опублікувало список 200 найкращих університетів України 2018 року.

До першої десятки увійшли КПІ ім. Сікорського і КНУ ім. Шевченко. Вони розділили перше місце. Далі йде Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Сумський державний університет і Національний Львівський університет.

До другої п'ятірки увійшли: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний авіаційний університет (Київ), Одеський національний університет імені Мечникова і Національний університет "Львівська політехніка".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 17 турецьких університетів у 2017 році увійшли до списку кращих вузів світу. Про це йдеться в доповіді, підготовленій Інститутом інформатики Близькосхідного університету.

Найкращі показники продемонстрували Стамбульський університет, Університет Хаджеттепе, Анкарский університет і Університет Газі.

QHA