КИЇВ (QHA) -

 

Набір до евакуйованих на материкову частину України кримських ВНЗ, які були інтегровані в структуру ТНУ ім. Вернадського, почнеться у липні наступного року. Про це повідомив QHA ректор Таврійського національного університету ім. В. Вернадського Володимир Казарін.

— Ми прийняли до свого складу Академію муніципального управління, яка зараз є інститутом муніципального управління, сьогодні підписано указ Міністра освіти, згідно з яким ми прийняли до свого складу Донецьку академію мистецтв ім. Прокоф'єва, а тепер у нас на черзі медичний кримський, аграрний кримський і інститут ядерної енергії промисловості. Ми починаємо їм допомагати і сюди перебиратися разом з нами. У липні цього навчального року ми вже будемо проводити до них набір, — сказав Володимир Казарін.

Днями Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського відзначив столітній ювілей.

 

28 серпня Національний банк України ввів в обіг монету із зображенням ТНУ, приурочену до сторіччя ВНЗ.

ТНУ засновали у 1918 році у Сімферополі. Після анексії Криму він був ліквідований і реорганізований "кримською владою" у т.зв. Кримський федеральний університет. У 2015 році ТНУ ім. Вернадського відновив роботу на материковій Україні.

QHA