СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Школярів окупованого Криму 4-6 і 11 класів змушують пройти навесні 2018 року «всеросійські перевірочні роботи» (ВПР). Про це повідомляється на сайті підконтрольного Кремлю Міністерства освіти Криму.

Так, учні 4 класів повинні пройти ВПР з російської мови, математики та навколишнього світу, 5 класів — з російської мови, математики, а також напишуть контрольні роботи з історії та біології, учні 6 класів пройдуть ВПР з математики, російської мови, географії, біології, суспільствознавства та історії.

В режимі апробації відбудуться ВПР для випускників 11 класів з іноземної мови, географії та фізики. Участь у зрізах з даних предметів візьмуть 30% освітніх організацій Криму. А перевірочні роботи з біології, хімії, історії пройдуть для всіх випускників 11 класів, сказано у повідомленні.

У підконтрольному Кремлю Міністерстві освіти Криму додали, що такі перевірки проводяться, щоб «діагностувати рівень підготовки школярів не тільки в розрізі загальноосвітніх установ, а й регіону в цілому».

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов заявив, що одна зі шкіл Сімферополя приєдналася до "Кримського марафону".

QHA повідомляло, що в місті Гебзе у провінції Коджаелі кримські татари, які проживають у Туреччині, також підтримали марафон зі сплати штрафів учасників одиночних пікетів в анексованому Криму.

QHA