КИЇВ (QHA) -

Головний консультант служби правового аналізу Представництва президента України в АР Крим Руслан Сайдаметов за дорученням Постійного представника взяв участь в робочій нараді на базі міської адміністрації міста Славутич 22 березня, на якій обговорили шляхи відновлення роботи Севастопольського національного університету ядерної енергії та промисловості, а також будівництво відповідного індустріального парку. Про це повідомляється на сторінці Представництва президента України в АРК у Facebook.

У нараді взяли участь міський голова Славутича Ю. К. Фомічов, заступник голови Славутича О. Б. Линкевич, помічник ректора Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського С. Ю. Гуменюк, а також представники органів місцевого самоврядування та міжнародних організацій.

У Представництві відзначили, що відновлення діяльності Севастопольського національного університету можливо у рамках діяльності Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

— Представництво президента України в АРК підтримує зазначену ініціативу відновлення діяльності на підконтрольній території України Севастопольського національного університету ядерної енергії та промисловості; підготовка фахівців у галузі ядерної енергетики розглядається нині головною умовою енергетичної безпеки України, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, директор інституту філології та журналістики Таврійського Національного університету (Київ) Світлана Кузьміна розповіла про особливості викладання кримськотатарської мови за межами Криму. Вона зазначила, що кримськотатарська мова може стати обов'язковою дисципліною для всіх студентів університету.

QHA