КИЇВ (QHA) -

Українські абітурієнти почали складати зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року. Про це повідомили у прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти.

Першим тестуванням, яке складатимуть випускники шкіл України, буде математика.

— Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00, — йдеться у повідомленні.

Так, на виконання завдання учасникам ЗНО відводиться 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тестах з математики — 33. Найбільшу кількість балів, яку можна отримати в результаті, виконавши усі завдання правильно — 62.

Абітурієнтів допустять до ЗНО тільки за наявності: оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія (за наявності) та номер якого зазначені у сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в ЗНО, яке учасники самі роздруковують з інформаційної сторінки.

— У разі неможливості пред'явлення оригіналу сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені у сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнт до пункту проведення ЗНО допущений не буде.

У прес-службі порадили взяти з собою на тестування дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також при бажанні прозору пляшку з питною водою.

— Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, не передбачених процедурою тестування, — додали у центрі оцінювання якості освіти.

QHA повідомляло, що у цьому році тестування з російської мови в рамках сесії ЗНО проводитися не буде. Кількість запитів на проходження тесту з цієї дисципліни значно знизилося, і тому було ухвалено рішення її виключити.

При цьому, з 2018 року на учасників тестів з іноземних мов чекає нова форма перевірки — аудіювання. При цьому, тести для учнів профільних і непрофільних класів будуть різними.

QHA