ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (QHA) -

З 1 по 8 серпня у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника (Івано-Франківськ) проводиться освітній тренінг для вчителів та учасників української суботньої школи турецького міста Анкари. Як повідомляється на сторінці в Фейсбуці українського вузу, тренінг був організований з ініціативи посла України в Туреччині Андрія Сибіги.

Головними цілями освітнього курсу є сприяння розвитку української освіти в Турецькій Республіці, ознайомлення з традиціями і культурою України, а також навчання представників діаспори української мови.

Важливість розвитку освітнього співробітництва між Україною та Туреччиною і популяризації української мови за кордоном під час урочистого відкриття тренінгу підкреслив ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда.

У свою чергу керівник суботньої школи в Анкарі Мар'яна Табак висловила подяку керівництву вузу і висловила надію на подальшу плідну співпрацю з українськими колегами.

У рамках освітнього тренінгу для викладачів з Туреччини організовані різні майстер-класи зі створення витинанок (мистецтво вирізання з паперу) і традиційних українських оберегів, приготування страв національної кухні, інтерактивні та творчі заняття з української мови та літератури і багато іншого.

ФОТО: Фейсбук Прикарпатського національного університету

QHA