КИЇВ (QHA) -

Головне управління з питань турків за кордоном і родинних спільнот при Уряді Туреччини (YTB) організовує зустріч випускників для тих, хто отримав освіту у Туреччині і повернувся в Україну, повідомляє Посольство Туреччини в Україні на Facebook.

Зустріч відбудеться 21 серпня 2017 року о 18:00 у резиденції Посольства Турецької Республіки в Україні, за адресою вул. Редутна, 19-а, Київ.

Метою цієї зустрічі організатори називають зміцнення відносин як між самими випускниками, так і між ними і Туреччиною.

Для тих, хто хоче долучитися до цієї події, організатори просять надіслати запит на участь на електронну адресу: myroslava.batyuk@mfa.gov.tr, а також зареєструватися на сайті https://turkiyemezunlari.gov.tr.

Нагадаємо, що Головне управління з питань турків за кордоном і родинних спільнот при Уряді Туреччини створило сайт для іноземців, які є випускниками турецьких вищих навчальних закладів, з метою їхнього об'єднання і збереження з ними зв'язку.

Як повідомляло QHA, з 1 по 8 серпня у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника (Івано-Франківськ) проводився освітній тренінг для вчителів та учасників української суботньої школи турецького міста Анкари.

ФОТО: інтернет, Facebook Посольства Туреччини в Україні.

QHA