КИЇВ (QHA) -

Кабмін встановив розмір мінімальної стипендії для студентів ВНЗ 4 рівнів акредитації. Відтепер мінімальна стипендія для студентів ВНЗ 3-4 рівня акредитації становитиме 825 гривень на місяць, учні у ВУЗах 1-2 рівня акредитації отримуватиме як мінімум 622 гривні на місяць, а в професійно-технічних навчальних закладах - 311 гривень.

Про це йдеться в постанові уряду №797 від 8 жовтня.

Що стосується соціальних стипендій, то дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також тим, хто в період навчання у віці від 18 до 23 років залишився без батьків, виплачуватимуть від 961 до 1989 гривень на місяць.

Сума президентських стипендій для студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації складе 1130 гривень на місяць, 3-4 рівня акредитації - тисяча триста п'ятдесят шість гривень, для учнів у професійно-технічних навчальних закладах - 904 гривні на місяць.

Розмір стипендії для учасників і призерів міжнародних учнівських олімпіад із базових навчальних предметів встановлений для учасників на рівні 1243 гривні на місяць, а призерів - 1356 гривень на місяць.

Найбільшу (1356 гривень на місяць) стипендію імені Тараса Шевченка мають можливість отримати учні середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Нагадаємо, 6 жовтня президент Петро Порошенко призначив 10 стипендій імені Тараса Шевченка учням шкіл за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури.

QHA