КИЇВ (QHA) -

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про нову тарифну сітку для розрахунку заробітних плат, згідно якої заробітні плати вчителів, медиків та культпрацівників підвищаться на 19 %. Про це в середу на відкритті засідання заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє РБК-Україна.

 Сьогодні Кабінет міністрів України приймає постанову про затвердження нової тарифної сітки, це 25 розрядів тарифної сітки. За першим розрядом у нас висококваліфіковані працівники – це і вчителі, і лікарі, і працівники культури отримають не плюс 13% до діючого рівня заробітної плати, а отримають майже плюс 19% до існуючої заробітної плати, – сказав Яценюк.

За словами прем’єр-міністра, пенсійні та інші соцвиплати зростуть, як мінімум, на 13%.

– Для того, щоб на місцях не маніпулювали цифрами, для забезпечення гарантованої виплати цих коштів нашим лікарям, вчителям, працівникам культури, бюджетникам, пенсіонерам, Кабінет Міністрів сьогодні затверджує конкретні цифри по кожному тарифному розряду. Постанова набирає чинності з моменту внесення змін у закон про державний бюджет, – додав А. Яценюк.

QHA