КИЇВ (QHA) -

12 абітурієнтів (зірок) отримали по 200 балів під час Зовнішнього Незалежного Оцінювання з двох предметів, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій.

За його словами, 24 заклади загальної середньої освіти (лідери) мають більше двох результатів по 200 балів.

— І зірки, і лідери отримали свою перемогу на полях математики, фізики, хімії, біології. Усього маємо 222 учасників ЗНО, які отримали свої 200, — написав він на своїй сторінці у Facebook.

У той же час, у разі виникнення сумнівів у правильності встановлення результату тестування, учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляцію у письмовій формі до УЦОЯО.

QHA повідомляло, що через центри «Донбас — Україна» і «Крим — Україна» абітурієнти з ОРДЛО і окупованого Криму можуть вступити до вузів за спрощеною процедурою.

Також змінилася дата подачі документів для абітурієнтів з Криму і непідконтрольної частини Донбасу, які хочуть вступати на бюджетні відділення українських вузів через освітні центри.

Відзначимо, у цьому році тестування з російської мови у рамках сесії ЗНО проводитися не буде. Кількість запитів на проходження тесту з цієї дисципліни значно знизилася, тому було вирішено її виключити. А учасників тестів з іноземних мов у цьому році чекала нова форма перевірки — аудіювання.

QHA