ОДЕСА (QHA) -

За словами детектива антикорупційного комітету, Геннадій Труханов в період з 2014 року і до цього дня використовує державні кошти для збагачення своїх власних компаній.

Так, за матеріалами з Єдиного реєстру досудових розслідувань, мер Одеси, перебуваючи у змові з місцевими співробітниками правоохоронних органів, і використовуючи свої компанії СК «Автострой», ТОВ «Ротдорстрой» і ТОВ «ПІК-Строй» здійснював розтрату майна та бюджетних коштів міста Одеси в особливо великих розмірах.

При цьому вказані і порушення у сфері антимонопольної політики міського голови Одеси, зокрема фіктивність тендерних торгів, виграних компаніями Труханова. Тоді як конкурент мером використовувалася підставна компанія ТОВ «Тірас», за фактом походження та існування якої ведуться перевірки.

Нагадаємо, раніше QHA вже повідомляло про порушення законодавства мером Одеси, коли у нього було виявлено паспорт громадянина Російської Федерації. Розслідування у цій справі було призупинене у зв'язку із тим, що одеське СБУ не змогло виявити російського громадянства у мера міста.

ФОТО: інтернет

QHA