КИЇВ (QHA) - -

За добу було зафіксовано 24 випадки порушення режиму тиші в Донецькому, 25 — у Маріупольському і 26 — у Луганському напрямках.

На Донецькому напрямку на початку доби противник двічі застосував артилерійські установки по Новгородському. З 120 мм мінометів противник вів вогонь по позиціях у Верхньоторецькому і Пісках, з мінометів калібру 82 мм, гранатометів і великокаліберних кулеметів бив по захисникам Авдіївки, Луганського, Зайцевого і Пєсков, а в Світлодарську теж застосував міномети калібру 82 мм.

На Маріупольському напрямку окупанти також застосували важку зброю. Так, по укріпленнях у Карасногорівці на початку доби противник випустив з артилерійських установок понад п'ять десятків снарядів калібру 122 мм, а Широкине вже ввечері накрив півсотнею снарядів калібру 152 мм, здійснивши потім ще близько восьми десятків пострілів з БМП.

У Мар'їнці, крім гранатометів, кулеметів великого калібру і стрілецької зброї, окупанти застосували БМП. До того ж, у Мар'їнці та Гнутовому було зафіксовано снайперську активність.

У Луганській області була задіяна важка артилерія, у Новозванівці та Новоолександрівці ворог випустив майже півсотні снарядів 152 мм калібру, інформує прес-центр штабу АТО.

Ще більше двох з половиною десятків артилерійських снарядів калібру 122 мм окупанти використовували по укріпленнях у Попасній. З мінометів, гранатометів і стрілецької зброї вогонь вівся по Новоолександрівці та Станиці Луганській, у районі Щастя і Жовтого противник відкривав вогонь з мінометів калібру 120 мм, гранатомети і кулемети задіяв у Новозванівці, Кримському і Золотому. У Жовтому також працював снайпер.

ФОТО: інтернет

QHA