У результаті авіакатастрофи пасажирського лайнера Boeing 737 авіакомпанії Lion Air після вильоту з аеропорту Джакарти загинули усі 189 осіб, які перебували на борту.
Про це заявив голова Національного агентства Індонезії з пошуку і порятунку Мухаммад Суогі.
Пасажирський літак зазнав аварії біля острова Ява сьогодні, 29 жовтня, за декілька хвилин після вильоту з Джакарти. Індонезійська влада повідомила, що літак впав у море, здійснюючи розворот, щоб повернутися в аеропорт. Причину катастрофи літака поки не встановили.
Іранське інформаційне агентство Iran Press News Agency опублікувало фото, зроблене пасажиром літака перед катастрофою.
У мережі з'явилися кадри рятувальної операції в морі.
На борту літака Boeing 737 перебувало 20 чиновників Мінфіну Індонезії. В авіакомпанії заявили, що Boeing випустили у 2016 році, але під час минулого польоту в нього сталася технічна несправність.
У квітні в Алжирі зазнав катастрофи військовий літак, на борту якого перебувало понад 200 осіб.
QHA