ІДЛІБ (QHA) -

В результаті авіаударів у сирійській провінції Ідліб в ніч на суботу, 30 вересня, загинуло щонайменше 28 цивільних осіб.

Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини.

За даними спостерігачів, серед загиблих — четверо дітей.

Варто зазначити, що авіаудари були завдані по місту Арманаз, що розташоване всього в декількох кілометрах від кордону Сирії з Туреччиною.

Як наголосили у центрі моніторингу, поки не вдалося встановити, чия авіація здійснила удари сирійська чи російська. На даний час також відсутня реакція з боку сирійської армії на інформацію про бомбардування.

Як відомо, після кількох місяців відносної тиші у другій половині вересня сирійська провінція Ідліб, на території якої немає бойовиків «Ісламської держави», стала об'єктом інтенсивних бомбардувань, здійснюваних авіацією сирійських урядових військ і союзної їм Росії.

Згідно із рішенням «країн-гарантів» перемир'я у Сирії РФ, Ірану і Туреччини у провінції повинна запрацювати одна з чотирьох «зон деескалації».

QHA повідомляло, що 26 вересня російська авіація завдала удару по провінції Ідліб у Сирії, в результаті чого загинуло 37 мирних жителів. За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини (The Syrian Observatory for Human Rights), серед загиблих були діти.

Джерело: DW

QHA