КЕРЧ (QHA) -

 

До будівлі керченського коледжу увірвалися невідомі люди з автоматами і почали стріляти по студентах, які перебували всередині. Про це виданню Kerch.net розповіла директор Керченського політехнічного коледжу Ольга Гребеннікова. Вона назвала вибух у навчальному закладі терактом, порівнявши його з подіями у Беслані.

За її словами, невідомі відкривали двері у кабінети на другому поверсі та «вбивали усіх, хто попадався».

— Настьку мою вбили, її матір вбили, трупів повно, дітей, справжній теракт. Увірвалися, рівно за 5–10 хвилин після мого від'їзду, хтось увірвався, повилітали усі шибки — підірвали хол, бігали, потім кидали якісь вибухові пакети, потім з автоматами бігали, не знаю з чим, відкривали кабінети, вбивали усіх, кого могли знайти, хто попадався. Справжній теракт, як заведено, як у Беслані. І діти загинули і співробітники загинули.

 

Нагадаємо, за попередніми даними, у результаті вибуху в Керченському політехнічному коледжі загинуло 10 осіб і близько 50 осіб дістали поранення. Національний антитерористичний комітет РФ причиною вибуху назвав підрив невстановленого вибухового пристрою.

На місце події виїхали п'ять бригад «швидкої допомоги» з Керчі й декілька бригад медиків з найближчих населених пунктів.

QHA