КИЇВ (QHA) -

В анексованому Криму двоє військовослужбовців Росгвардії, які до смерті побили жителя Севастополя, отримали шість і чотири роки позбавлення волі.

Як повідомила прес-служба Севастопольського гарнізонного військового суду, російські військові на момент скоєння злочину перебували у стані алкогольного сп'яніння.

— 17 січень 2017 року військовослужбовці Росгвардії Пиж'янов Олексій Ярославович і Тиміркін Данис Ділюсевіч, перебуваючи у стані сп'яніння, застосували фізичне насильство до громадянина К., у тому числі з використанням предмета в якості зброї, чим заподіяли тяжку шкоду здоров'ю, небезпечну для життя людини, яка спричинила з необережності смерть потерпілого.

Повідомляється, що вирок військового суду законної сили ще не набрав і його можна оскаржити.

Як писало QHA, в грудні 2017 року бійці кримської «самооборони» з особливою жорстокістю побили двох місцевих жителів. Як пояснили учасники інциденту, вина жертв полягала у тому, що ті перебували у стані алкогольного сп'яніння і не бажали йти за це в поліцію.

Під час проведення чемпіонату світу з футболу в РФ співробітник Росгвардії побив кийком вболівальника після матчу Росія — Іспанія.

Джерело: Новости Крыма

QHA