КИЇВ (QHA) -

Біля будинку генерального прокурора Юрія Луценка під час акції «Ковдра для генпрокурора», яку провели сьогодні активісти «Автомайдану» і «Центру протидії корупції», відбулися зіткнення.

Бійка сталася між активістами і народним депутатом БПП Олегом Барною і його людьми. В ході зіткнень застосували сльозогінний газ.

— Біля будинку учасників «Автомайдану» зустрів народний депутат від БПП Олег Барна і ще кілька людей, які почали говорити, що активісти діють за гроші. Між учасниками «Автомайдану» і Барною та його людьми відбулися незначні сутички, під час яких проти Барни застосували сльозогінний газ. Після цього він разом зі своїми прихильниками пішов, повідомляє УНІАН.

За попередньою інформацією, з Києва для участі у заході приїхали понад 200 авто. На акції також присутні Віталій Шабунін, Олексій Гриценко, нардеп Володимир Парасюк.

Біля будинку Луценка перебувають кілька десятків правоохоронців.

Активісти розвісили на паркані будинку плакати з написами: «Руки геть від НАБУ», «Захистимо НАБУ», «Іро, винеси козла».

Нагадаємо, 9 грудня, у Міжнародний день протидії корупції, активісти організації «Автомайдан» і кілька народних депутатів вирушили до будинку Луценка в селі Стоянка Київської області з акцією «Ковдра для генпрокурора». Картата ковдра для Луценка є «символом корумпованості». Лідер «Автомайдану» Олексій Гриценко заявив, що акція проводиться для того, щоб Луценко побачив, скільки людей хоче його відставки і вимагає припинити тиск на НАБУ.

Джерело: УНІАН, Українська правда

ФОТО: УНІАН

QHA