РІВНЕ (QHA) -

За повідомленням прес-служби ГУ ДСНС у Рівненській області, побутові відходи на сміттєзвалищі загорілися близько четвертої ночі. До рятувальної служби з проханням про допомогу звернулися працівники КАТП-1728.

Було встановлено, що вогонь охопив територію площею майже 300 м2. Ускладнювали роботу рятувальникам сильний вітер та значна глибина горіння — до 5 метрів.

На боротьбу з вогнем було задіяно 7 рятувальників та 2 одиниці техніки ДСНС, 12 працівників КАТП-1728 та 4 одиниці техніки комунального підприємства.

Як розповів прес-секретар ДСНС у Рівненській області Дмитро Мельник кореспонденту QHA, наразі робота з ліквідації пожежі триває. Ситуація, за його словами, є контрольованою. Проводяться заходи щодо остаточної ліквідації загоряння.

Слід зазначити, що у неділю ввечері займання на рівненському сміттєзвалищі ліквідовувалося працівниками комунального підприємства КАТП-1728 шляхом заливання та засипання бульдозерами. Пожежно-рятувальне відділення до гасіння не долучалося.

Нагадаємо, рік тому на сміттєзвалищі у селі Грибовичі під Львовом під час огляду місця події загинули троє співробітників ДСНС. Їх привалило сміттям. В результаті дводенної пожежі на звалищі прогоріли нижні шари сміття, що згодом і призвело до зсуву.

ФОТО: Головне управління ДСНС України у Рівненській області

QHA