СВІТЛОДАРСЬК (QHA) -

Бойовики «ДНР» обстріляли групу спостереження української сторони Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), в результаті чого було пошкоджено автомобіль, особовий склад не постраждав, сказано в повідомленні керівника української сторони СЦКК генерал-майора Бориса Кременецького, опублікованому на сторінці прес-центру штабу АТО в Facebook.

- Незаконні збройні формування з 16:20 до 16:45 годин по вказаному району з напрямку населеного пункту Калинівка в напрямку населеного пункту Луганське випустили 15 мін калібром 82 мм й обстріляли із зенітної установки ЗУ-23-2 і великокаліберних кулеметів, - цитує прес-центр Кременецького.

Група спостереження СЦКК у цьому місці збирала фотодокази порушення режиму припинення вогню бойовиками «ДНР», які напередодні обстріляли райони Світлодарська із заборонених Мінськими домовленостями мінометних систем калібром 82 мм і 120 мм.

- В автомобілі пошкоджено переднє і заднє скло, запасне колесо, електричну проводку, передню панель, повітряний патрубок, кріплення радіатора, праві передні та задні двері, салон автомобіля, а також передню решітку. Під час обстрілу особовий склад наглядової групи встиг сховатися в укриття і пошкоджень не отримав, - повідомив керівник СЦКК.

Кременецький зазначив, що факт обстрілу наглядової групи може кваліфікуватися як злочин проти діяльності спостерігачів СЦКК і підлягає винесенню на обговорення під час засідання в Мінську Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Група спостереження української сторони СЦКК негайно повідомила про напад представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

ФОТО: Прес-центр штабу АТО

QHA