ДРОГОБИЧ -

Мер міста Дрогобич (Львівська область) Тарас Кучма під час зустрічі з місцевими жителям вдарив одного з громадських активістів.

Інцидент стався, коли Кучма говорив про незаконне звалище на одному з комунальних підприємств міста. Під час спілкування одна людина назвала його злодієм і бандитом.

У відповідь мер сказав, що має намір карати кулаком кожного, хто посміє називати його злодієм, і вдарив чоловіка.

Питання з вивезенням сміття є дуже гострим для Дрогобича. Жителі передмістя вже тривалий час скаржаться на роботу звалища в районі селища Брониця.

На їхню думку, воно працює незаконно, впливаючи на екологічну ситуацію. У міськраді стверджують, що порушення закону в роботі звалища немає. Сьогодні люди вдалися до радикальних заходів і заблокували вивіз сміття на зазначене звалище.

Тим часом, відомо, що Тарас Кучма з 1 вересня 2014 року пiшов добровольцем на фронт і служив у взводі розвідки українського батальйону імені генерала Кульчицького. З 20 листопада 2014 роки він став офіцером групи інструкторів батальйону оперативного призначення. А з січня 2015 року — начальником медичної служби українського батальйону імені генерала Кульчицького.

Раніше, під час засідання Нікопольської міської ради (Дніпропетровська область), місцевий депутат Олександр Рибак влаштував стрілянину.

Інцидент стався після того, як на засідання прибули активісти "Правого сектора", які облили депутата кефіром.

QHA