СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

 

На Таврійській (Сімферопольській) ТЕС, яка знаходиться біля Сімферополя, сталася аварія через газові турбіни Siemens, які перебувають під санкціями.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінВОТ).

— 3 листопада 2018 на даху головного корпусу Таврійської ТЕС виявлено аварійну ділянку з ознаками пошкодження покрівлі внаслідок термічної дії. Аварію на об'єкті зафіксовано за допомогою космічної фотозйомки.

За попередніми даними, пошкодження з'явилися в результаті проведення пусконалагоджувальних робіт.

У відомстві нагадали, що дана ТЕС повинна працювати на природному газі.

Загальна потужність станції повинна скласти 470 МВт.

 


QHA повідомляло, що покрівля Балаклавської ТЕС в Севастополі була пошкоджена парою через інцидент під час тестових робіт в кінці серпня. Інцидент трапився через те, що на Балаклавській ТЕС встановили турбіни німецького концерну Siemens в обхід західних станцій. Пізніше покрівлю відновили, а конструкцію вихлопної труби змінили.

Нагадаємо, 1 жовтня в анексованому Криму запустили в роботу перші енергоблоки на Таврійській та Балаклавській ТЕС. Заступник міністра енергетики Росії Андрій Черезов заявив, що на станціях завершили пусконалагоджувальні роботи. Введення в експлуатацію цих ТЕС заплановано на листопад 2018 року. Їх загальна потужність повинна становити 940 мегават.

 

QHA