КИЇВ (QHA) -

 

У зв'язку із ситуацією, пов'язаною з масовим вбивством у Керчі, співробітники Держприкордонслужби України вжили низку заходів, спрямованих на посилення безпеки на адмінмежі з Кримом. Про це повідомила прес-служба відомства.

Вжиті заходи стосуються недопущення провокацій на адмінмежі з окупованим півостровом, організація безпеки громадян, які перетинають адмінмежу, і особового складу прикордонної служби.

— Основну увагу персоналу, який несе службу на контрольних пунктах, а також здійснює безпосередню охорону адміністративного кордону, акцентовано на викритті та недопущенні переміщення заборонених предметів. До служби залучені службові собаки, натреновані на пошук зброї та вибухівки, — йдеться у повідомленні.

Окрім того, прикордонники посилили наряди і військове спостереження, а також організували взаємодію з іншими правоохоронними органами.

 

Нагадаємо, 17 жовтня Керченський політехнічний коледж зазнав нападу із застосуванням саморобних вибухових пристроїв і стрілецької зброї. За попередніми даними загинуло 18 осіб і ще 50 поранені.

Підконтрольний Кремлю голова Криму Сергій Аксенов повідомив, що напад скоїв студент коледжу Владислав Росляков. Після атаки він наклав на себе руки.

Рослякова зарахували до коледжу в 2015 році. 8 вересня йому видали дозвіл на рушницю 12-калібру і за декілька днів до нападу на коледж він придбав близько півтори сотні набоїв.

QHA