СУДАК (QHA) -

У Судаку в зв'язку зі сходом селевого потоку 19 серпня оголошено режим надзвичайної ситуації муніципального характеру. Про це повідомляє прес-служба "адміністрації міста", підконтрольна Росії.

- У зв'язку зі сходом селевого потоку в результаті потужної зливи, Комісія з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки муніципальної освіти міського округу Судак... прийняла рішення ситуацію, що склалася, визнати як надзвичайну ситуацію муніципального характеру, - йдеться в повідомленні прес-служби.

За даними "адміністрації", організована робота оперативного штабу, віддані відповідні розпорядження всім службам міського округу Судак. "Чиновники" планують провести роз'яснювальну роботу з населенням, постраждалим в результаті зливи і евакуйованим в ТОК «Судак».

Судакська "мерія" повідомляє, що організована робота по доставці застряглих машин поблизу дороги Судак - Грушівка на майданчик ОГИБДД (м.Судак, вул Феодосійське шосе, д 1А). Судакському ДЕУ доручено негайно почати роботи по ліквідації наслідків сильної зливи.

Нагадаємо, увечері 18 серпня селевий потік зійшов на південному сході Криму. У районі Судака з дороги було знесено кілька десятків автомобілів.

ФОТО: інтернет

QHA