МОСУЛ (QHA) -

Жертвами терористів ІДІЛ на сході іракського Мосула стали дев'ятеро мирних жителів, ще 14 отримали поранення, повідомив агентству «Анадолу» генерал-майор іракської армії Абдулмехді Керім Амірі.

За його словами, терористи направили на звільнені силами безпеки квартали Мосула дрони з вибухівкою.

В результаті атаки терористів ІДІЛ в районі Керадж на сході Мосула загинуло двоє дітей, ще троє людей отримали поранення.

Амірі також повідомив, що дрони терористів ІДІЛ атакували торговий центр, медичний пункт у районі Аскер і квартал Нур, в результаті чого загинули семеро мирних жителів, зокрема одна дитина, а поранення отримали шестеро людей.

Мосул — друге найважливіше місто терористичної організації ІДІЛ, яка захопила його 2014 року. У січні 2015 року США почали завдавати авіаударів по місту, тим самим допомагаючи пешмерге розпочати військову операцію зі звільнення Мосула. А у березні 2016 року іракська армія розпочала операцію із зачистки міста від терористів ІДІЛ.

Наступ на Мосул почався 17 жовтня. У зачистці від терористичних елементів ІДІЛ іракського міста Мосула на першому етапі беруть участь пешмерге Курдської регіональної адміністрації Іраку, самі ополченці міста, навчені турецькими військовими інструкторами на військовій базі «Башик», сили «Захисників Нінових» під командуванням іракського генерала, відповідального за операцію. Очікується, що операція стане найбільшою битвою в Іраку з часів вторгнення США 2003 року.

ФОТО: інтернет

Джерело: АА

QHA