СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На трасі Сімферополь — Євпаторія в окупованому Криму сталася ДТП за участю мікроавтобуса Ford і автомобіля Skoda Rapid. Про це повідомили в кримському «управлінні» МНС Росії.

— Є постраждалі. На місце негайно виїхали представники усіх екстрених служб, у тому числі, 1 відділення 5-ї пожежно-рятувальної частини та оперативна група 1-го пожежно-рятувального загону Федеральної протипожежної служби в Республіці Крим, — йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, в аварії постраждало 9 осіб, 5 з яких — діти.

— Двоє дітей у важкому стані доставлені до відділення анестезіології та інтенсивної терапії (в дитячу клінічну лікарню у Сімферополі). Ще двоє перебувають у травматолого-ортопедичному відділенні та хірургії, одна дитина поміщена до нейрохірургічного відділення, — зазначив директор підконтрольного Кремлю кримського центру медицини катастроф і швидкої медичної допомоги Сергій Астанкін.

QHA повідомляло, що в окупованому Росією Криму відзначається збільшення статистики кількості дорожньо-транспортних пригод за останні п'ять років. ДТП з постраждалими збільшилася у 2,5 рази.

Джерело: РИА Крим

ФОТО: із забороненої в Україні соцмережі «ВКонтакте»

QHA