ДЖАНКОЙ (QHA) -

Співробітники ФСБ окупантів по Криму повідомляють про затримання на кордоні півострова іноземця, який перебуває у розшуку більше шести років. Громадянин однієї із середньоазіатських республік затриманий при виїзді з території Криму в пункті пропуску «Джанкой», передають кримські ЗМІ.

При оформленні документів іноземця «співробітник прикордонного контролю» встановив, що чоловік оголошений у федеральний розшук за ініціативою управління внутрішніх справ своєї країни.

— Інтерес зарубіжних охоронців закону обумовлений тим, що відносно втікача порушено кримінальну справу за вчинення злочину, пов'язаного зі створенням, керівництвом, участю в релігійних, екстремістських, сепаратистських, фундаменталістських чи інших заборонених організаціях, — повідомили в «Держприкордонслужбі» окупантів.

Як повідомляється, відносно чоловіка співробітники так званої «Джанкойської міжрайонної прокуратури» провели екстрадиційну перевірку, за результатами якої іноземець був відправлений до себе на Батьківщину.

Нагадаємо, як повідомляло QHA раніше, в окупованому Криму за звинуваченням у тероризмі 18 січня був затриманий підприємець, азербайджанець за національністю Еміль Юнус оглу Чемаданов. Згідно зі звинуваченням, громадянин Азербайджану мав зв'язки із радикальним релігійним угрупуванням і брав участь у підготовці теракту.

ФОТО: інтернет

QHA