СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російські прикордонники затримали біля берегів анексованого Криму українське судно «ЯМК-0041» з екіпажем у складі п'яти чоловік — громадян України, повідомляють російські ЗМІ.

За інформацією ФСБ РФ, у рибалок нібито вилучили незаконні знаряддя вилову — декілька кілометрів мереж. Саме судно і екіпаж доставлені до Криму для проведення процесуальних дій.

Окупанти стверджують, що рибалки промишляли у винятковій економічній зоні РФ.

— Прикордонним сторожовим кораблем "Аметист" затримано українське риболовецьке судно "ЯМК-0041" (порт приписки — місто Очаків, Україна), яке здійснювало незаконний промисел камбали-калкан мережевими знаряддями лову у винятковій економічній зоні Російської Федерації, — йдеться у повідомленні ФСБ Росії.

Подія сталася поблизу мису Тарханкут на західному березі Криму.

Нагадаємо, вчора українські прикордонники повідомили, що російські прикордонники почали оглядати судна, які прямують в Україну.

Раніше Росія заявила, що вдасться до заходів у відповідь через затримання українськими прикордонниками в Азовському морі судна-порушника «НОРД».

Відзначимо, 26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів.

Джерело: Керч ФМ, ТАСС

QHA