КИЇВ (QHA) -

Невідомі відвідали в лікарні Юрія Крисина, якого вважають одним з організаторів «тітушок» у 2014 році та співучасником вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. Вони принесли йому в Інститут серця отруту, повітряні кульки і мандарини. За попередніми даними, серед прибулих в Інститут серця людей були представники руху З-14 і партії Нацкорпус.

Один з тих, хто прийшов, священик, облив Крисіна зеленкою. Про це повідомив журналіст Богдан Кутєпов у своєму стрімі на сторінці у Facebook.

Крисіна звинуватили у нападах на активістів Євромайдану і співучасті у вбивстві журналіста "Вестей" В'ячеслава Веремія. Крисін все заперечував, попросив священика залишитися, щоб розповісти тому про свої дії під час Антимайдану. Пізніше Крисін попросив учасників АТО приїхати до нього і обговорити конфліктні моменти.

Співучасник вбивства журналіста "Вестей" В'ячеслава Веремія нібито перебуває на обстеженні в дитячому відділенні вроджених вад серця київського Інституту серця. 22 грудня 2017 року він був визнаний винним і отримав 4 роки в'язниці умовно за співучасть у вбивстві. Крисина звільнили в залі суду з урахуванням "пом'якшуючих обставин" — наявності у нього двох малолітніх дітей і каяття.

Нагадаємо, згідно з текстом вироку, за грошову винагороду Крисін погодився організувати «тітушок» для переслідування євромайданівців. 18 лютого 2014 року він побив дерев'яною битою журналіста Веремія.

У суді зазначили, що Крисін не знав про наявність вогнепальної зброї і інших «тітушок» і платив їм по 1 тисячі гривень, коли сам отримав 20 тисяч доларів. У своїх свідченнях підсудний заявив, що просив не чіпати Веремія, проте сам бив його по обличчю і спині.

Раніше представники громадськості вимагали винести, на їхню думку, справедливіший вирок Юрію Крисіну.

QHA