КИЇВ (QHA) -

Перед тим, як на складах у Балаклії стався вибух, було чути гул летального апарату, схожий на політ БПЛА. Про це розповів головний військовий прокурор Анатолій Матіос на прес-брифінгу у Києві, передає кореспондент QHA.

— Перед вибухом спостерігався гул літального апарату, схожий на політ БПЛА, після чого у двох місцях одного з майданчиків сталися вибухи, розповів Матіос.

За його словами, 1/4 території бази кваліфікується як вражена пожежею.

Негайно були організовані алгоритми залучення сил і засобів особового складу і правоохоронні органи для врегулювання ситуації, поділився прокурор.

Він також розповів, що розглядаються дві версії події диверсія і недбалість службових осіб при виконанні оборони складу.

Крім того, за його словами, починаючи з 4 години ранку на відповідних інтернет-ресурсах боти почали поширювати інформацію про поганий стан зберігання боєприпасів

Хочу зазначити, що це неправда, заявив Матіос.

Нагадаємо, сьогодні о 2.45 ночі сталася пожежа на найбільшому військовому складі у Балаклії Харківської області, внаслідок чого боєприпаси, що зберігалися на складі, почали здетоновувати. Міністерство оборони України розцінює дану подію як диверсію. На даний момент на місці працюють пожежні, рятувальники і швидка, проводиться евакуація людей з небезпечної зони.

ФОТО: інтернет

QHA