СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

Підстанція швидкої допомоги в Сімферополі, де вчора були вбиті двоє лікарів, відновила роботу в штатному режимі. Про це оголосив заступник міністра охорони здоров'я Криму Антон Шаклунов, повідомляє ТАСС.

За словами чиновника, всі медичні заклади Сімферополя зараз посилено охороняються, в тому числі учасниками так званого народного ополчення Криму:

- Напередодні всі установи були взяті під посилену охорону правоохоронними органами. Ми сьогодні проїхали по декільком лікарням і побачили, що там чергують і співробітники поліції, і сили самооборони. Ніяких інцидентів зафіксовано не було.

- Робота підстанції була припинена через проведення слідчих дій. Крім того, сама обстановка не дозволяла співробітникам працювати там. Всі бригади були переведені в інші місця для роботи. Зараз підстанція функціонує у звичайному режимі, - додав Шаклунов.

Прощання з медиками, загиблими в результаті нападу, відбудеться в понеділок.

Нагадаємо, 26 вересня близько 16:00 в будівлю швидкої медичної допомоги, розташованої по вулиці Севастопольській міста Сімферополь, увійшов озброєний рушницею чоловік і багато разів вистрілив у чотирьох співробітників установи. Двоє з них загинули. Поліція розшукує підозрюваного - 55-річного Бекіра Небієва.

Раніше озвучувалася версія, що він помстився за 16-річну родичку, яка померла у вересні через встановлення неправильного діагнозу.

QHA