ДОНЕЦЬК (QHA) -

17 листопада у нічний час доби на стоянці за заводоуправлінням Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ) ​​перекинувся бензовоз, у результаті пошкодження отримали ще два автомобілі. Про це повідомив генеральний директор АКХЗ Мусу Магомедов на своїй сторінці в Facebook.

— Водій фури однієї з компаній, яка купує у нас бензол, не впорався з керуванням. Бензовоз, розвертаючись, втратив стійкість і перекинувся. Пошкоджено дві машини працівників підприємства. На щастя, ніхто не постраждав, — написав він.

Магомедов додав, що водій бензовоза виїхав з території заводу і поставив машину на стоянку до ранку. Після чого він зі своїм колегою вирішили випити і поїхати за "добавкою".

— На даний момент витоків бензолу немає. Територія огороджена. Для проведення подальших дій очікуємо технічну службу перевізника.

Він зазначив, що на місці події працюють представники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і поліції.

QHA повідомляло, що в окрузі Стерджен провінції Альберта (Канада) перекинувся вантажний потяг з нафтою. У результаті події перекинулися 12 цистерн і вилилася частина нафти. Розлив нафти не загрожував життю мешканців, тому їм дозволили повернутися до своїх будинків.

QHA