ЗАМБОАНГА (QHA) -

На Філіппінах у перестрілці з поліцією було вбито мера міста Озаміз, якого президент країни Родріго Дутерте назвав серед політиків, причетних до незаконного обігу наркотиків. Крім мера, у перестрілці загинули ще 13 осіб.

Про це повідомляє АР.

— Поліцейські проводили обшук будинку мера Рейналдо Пароджінога з метою встановлення наявності неліцензованої зброї, коли стрілець відкрив вогонь у поліцейських, що спричинило зіткнення, під час якого було вбито мера і принаймні 13 інших осіб, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед загиблих також були дружина і брат мера.

Крім помешкання мера поліція провела рейди ще у трьох будинках, затримавши п'ятьох підозрюваних, зокрема дочку мера.

За даними поліції, під час рейдів конфіскували: автомати, гранати, речовину, яка, можливо, є метамфетаміном, і готівку. Один поліцейський зазнав поранення.

Адміністрація закликала інтенсифікувати кампанію проти наркотиків. Пароджіноги, якщо згадати, були у списку (Дутерте) як особи, причетні до нелегальної торгівлі наркотиками, заявив прес-секретар президента Ернесто Абелла.

Заарештовано доньку Пароджінога, яка обіймала посаду заступника мера з питань безпеки, і відправлено ​​до столиці Філіппін — Маніли.

Раніше QHA повідомляло, що у місті Констанц у Німеччині 34-річний чоловік відкрив стрілянину в нічному клубі, в результаті чого загинуло двоє людей. Злочинець був поранений у перестрілці з поліцейськими, і пізніше помер у лікарні від отриманих поранень. Також один з поліцейських отримав вогнепальне поранення.

ФОТО: інтернет

QHA