ХЕРСОН (QHA) -

Сьогодні, 16 листопада, прикордонники Херсонського загону спільно з представниками Служби безпеки України та Державної фіскальної служби України затримали автомобіль із понад 17 кг наркотичної речовини, ймовірно, марихуани. Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

Відзначається, що на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чаплинка» на автомобілі «Volkswagen» прибули двоє громадян України, які слідували до тимчасово окупованого Криму. При огляді транспортного засобу за допомогою службової собаки під обшивкою дверей прикордонники спільно з представниками СБУ та ДФС виявили 16 пакетів наркотичної речовини (ймовірно, марихуани) загальною вагою понад 17 кг.

Згідно з отриманою інформацією, на «чорному ринку» за таку кількість наркотиків зловмисники могли б отримати прибуток близько 1 млн грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Закарпатській області Державна прикордонна служба України спільно з підрозділами МВС України та військовою прокуратурою проводить спецоперацію. Її мета — завдати удару по організаторам незаконної діяльності на державному кордоні України.

QHA