КЕРЧ (QHA) -

Під час огляду на Керченській поромній переправі з фур зривають вантажні пломби, після чого нечисті на руку водії викрадають частину перевезеного товару.

Такі факти оприлюднив глава Асоціації вантажних перевізників та експедиторів Криму Анатолій Цуркін.

Він зазначив, що таке відбувається як із тими вантажними автомобілями, що йдуть на півострів, так і з нього.

— Вантажні пломби, які були поставлені вантажовідправниками на цих автомобілях, зриваються в рамках огляду. Після огляду на предмет заборонених засобів і зриву пломби машина проходить поромну переправу вже без пломби. Природно, нечисті на руку водії якусь частину вантажів звідти викрадають, сказав Цуркін.

У зв'язку з цим голова Асоціації звернувся до представника оператора переправи ТОВ «Морська дирекція» Віктора Гурєєва з питанням, чи готова компанія після проведення перевірки вішати нові вантажні пломби.

Гуреєв відповів, що «Морській дирекції» відомо про проблему розпломбування вантажних автомобілів.

З такою позицією ми не згодні. Ми звернулися до відповідного підрозділу Мінтрансу РФ для надання роз'яснень як насправді повинен відбуватися процес огляду і з проханням, якщо такого обов'язку у закладу немає, це питання вирішити в позитивному ключі, повідомив він і додав, що «Морська дирекція» зацікавлена ​​у забезпечення збереження перевезень.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що морська дирекція Керченської поромної переправи опублікувала термінове звернення до пасажирів.

У ньому повідомляється, що рух морського транспорту припинено через шторм.

QHA