ЛУГАНСЬК (QHA) -

Через аварійні відключення електроенергії в Луганській області без світла залишилося близько 1 262 абонента. Про це повідомили у ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання».

— За оперативною інформацією, станом на 8:00 21 травня, без світла перебуває тисяча двісті шістьдесят два споживача. Повністю знеструмлено 8 населених пунктів, частково знеструмлені — ще 4. Без живлення — 49 підстанцій, — йдеться у повідомленні.

Вранці 21 травня у результаті грози на території обслуговування Біловодського РЕМ без світла опинилися 365 абонентів. Повністю знеструмлено населені пункти Благодатне і Червона Зоря, частково — Нікольське, Микільське-1 і Шелестівка.

На території обслуговування Кремінського РЕМ у результаті грози повністю без електроенергії залишаються населені пункти Невське, Поповка, Кут, Голикове. Загалом — 670 абонентів.

На території обслуговування Щастинської РЕМ без світла залишаються 4 споживача у селі Перемога. Виявлено пошкодження двох опор на лінії електропередачі.

Окрім того, після грози, з вечора 17 травня, без електроенергії залишаються 197 абонентів у населених пунктах Пурдівка і Замулівка на території обслуговування Сєвєродонецького РЕМ.

Нагадаємо, раніше бойовики терористичних угруповань на Донбасі обстріляли Центр соціально-психологічної реабілітації у Торецьку, в результаті довелося евакуювати 28 дітей.

QHA