СКОЛЕ (QHA) -

У місті Сколе Львівської області був затриманий мікроавтобус «Мерседес», в якому в нелюдських умовах перевозили нелегалів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін.

— У Сколе Львівської області під час проведення спеціальних заходів співробітниками Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Нацполіцією був затриманий мікроавтобус «Мерседес», який використовувався для перевезення нелегальних громадян в нелюдських умовах. В ході перевірки в цій «скотовзці» було виявлено 20 громадян В'єтнаму, з них 14 чоловіків і 6 жінок. Всі вони були без документів. Їхня «подорож у краще життя» проходила в нещадних умовах. Кінцевим пунктом подорожі цих нелегалів мали стати країни Євросоюзу, пише Аброськін.

На територію України ці громадяни потрапили з Російської Федерації, кордон перетнули в районі Глухова (Сумська область).

Тривають слідчі дії та допити нелегальних мігрантів. Матеріали слідства внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).

ФОТО: Facebook В'ячеслава Аброськіна

QHA