СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в селищі Кореїз поблизу Ялти 14 квітня сталася пожежа у триповерховому кафе «Марі-Анна». Про це повідомили у прес-службі "Головного управління МНС Росії по Криму".

— Повідомлення про пожежу надійшло до служби порятунку о 17:23. У ньому йшлося про те, що займання сталося у триповерховій будівлі кафе «Марі-Анна» у смт. Кореїз. За словами очевидців, вогонь супроводжується сильним задимленням. Є загроза поширення пожежі на сусідні будівлі, — відзначили у прес-службі.

На місце події направили два відділення МНС.

— Прибулими рятувальниками було встановлено, що через високе пожежне навантаження вогонь швидко поширюється по всій площі. На щастя, у момент займання люди самостійно залишили будівлю. Ніхто з них не постраждав і медичної допомоги не потребував, — йдеться у повідомленні.

Так званий міністр надзвичайних ситуацій окупованого Криму Сергій Шахов зазначив, що будівлю гасили з декількох сторін, щоб уникнути поширення вогню, проте робота пожежних була ускладнена сильним задимленням.

— О 17:51 вогнеборцям вдалося ліквідувати відкрите джерело вогню, площа якого склала 30 квадратних метрів. Вогнем було пошкоджено покрівлю кафе. Жертв і постраждалих немає. Причину надзвичайної події з'ясовують експерти, — сказав він.

QHA повідомляло, що 21 березня в окупованому Росією Севастополі на споруджуваній тепловій електростанції сталося займання. На ТЕС спалахнули залишки теплового захисту, яким ізолювали труби.

QHA