РІВНЕ (QHA) -

До місто Вараш 46-річний британець приїхав до своєї дружини. В Україні він бував не раз. І це вже не перший інцидент із його участю.

Вночі іноземець вирішив прогулятися по центру міста і зробити кілька знімків. Біля цілодобового кафе він зустрів хлопців, які попросили сфотографувати їх. Через мовний бар'єр чоловік не зрозумів місцевих жителів і відмахнувся від них. При цьому з необережності іноземний гість вибив чашку кави у одного з хлопців. Британець вибачився і купив йому іншу.

Далі він продовжив прогулянку, але через деякий час знову зустрів своїх «знайомих». Ті повалили його на землю і почали бити. Потім відібрали цінні речі, серед яких — гаманець, фотоапарат, мобільний телефон, документи. Після цього нападники втекли в невідомому напрямку.

На наступний день після події потерпілий звернувся до місцевої поліції. Правоохоронці встановили і затримали причетних до нападу осіб. Ними виявилися 23-річний і 19-річний жителі міста Вараш. Один із них вже притягувався до відповідальності за крадіжку. Зловмисники визнали свою провину.

Правоохоронці вилучили вкрадені речі у будинку одного із затриманих. Зловмисників повідомили про підозру, їм повинні обрати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Згідно санкції зазначеного правопорушення передбачена відповідальність від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Потерпілий визнає і свою провину в тому, що не подбав про власну безпеку. Він зазначив, що подібне могло статися і в Англії.

— Я відвідую Україну близько шести років. І це другий раз, коли сталася подібна ситуація. Вважаю себе частково винним, адже не подумав, що таке може статися вночі з іноземцем, — сказав він.

Варто зазначити, що в серпні у рівненському поїзді обікрали американця. Чоловік також раніше бував в Україні неодноразово. Злочинця знайшли.

А у листопаді у арендованій квартирі в Рівному був пограбований громадянин Франції.

ФОТО: YouTube

QHA