НІКОПОЛЬ (QHA) -

Два постріли з пістолета пролунали під час засідання нікопольської міської ради (Дніпропетровська область), повідомляють місцеві ЗМІ.

За їхньою інформацією, інцидент стався після того, як на засідання прибули активісти "Правого сектора", які облили кефіром депутата від «Громадянської сили» Олександра Рибака і «зеленкою» мера міста Андрія Фісаки.

У результаті виникла бійка, після чого Рибак дістав пістолет і вистрілив у повітря, другий свій постріл він направив на націоналістів, правда, ніхто з них не постраждав.

Як повідомив депутат Віталій Журавльов, конфлікт виник через відмову міськради затвердити склад громадської ради при органах місцевого самоврядування, який мав бути затверджений ще 17 квітня. Також депутат зазначив, що перше голосування за твердженням громадської ради провалили 27 квітня.

За словами Журавльова, Нікополь — мало не єдине місто, яке до цих пір не затвердило склад громадської ради.

У свою чергу, як повідомляють у "Правому секторі", активісти мали на меті запобігти ухваленню несправедливих рішень, адже глава міста "відомий своїми вчинками, спрямованими проти нікопольців, і діє в інтересах власної вигоди".

Раніше повідомлялося, що у Херсоні 24 квітня невідомий відкрив вогонь по місцевим жителям, у результаті чого від отриманих поранень померла одна людина.

Джерело: Громадське, Nikopol news, pravyysektor.info

QHA