ОХТИРКА (QHA) -

Частина міста Охтирка Сумської області виявилася підтопленою. Вода піднялася майже на метр, затопивши будинки і господарські приміщення. Співробітники МВС перевозять на човнах людей у безпечне місце. Про це сьогодні, 2 квітня, заявили у прес-службі поліції області.

— Правоохоронці на плавзасобах забезпечують патрулювання, супроводжують людей у безпечне місце і підтримують на вулицях міста громадський порядок, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі підкреслили, що перші повідомлення про повінь стали надходити до чергової частини Охтирської поліції після 1:00 ночі.

Постраждалих приймає міська лікарня, а також їх доставляють до місцевого готелю та будівлі міськвиконкому.

Також активно працюють бригади рятувальників, «швидкої» і співробітники міськвиконкому.

Повінь підтопила приватні домоволодіння на 11 вулицях міста. Максимальний рівень води становив 80 см. Станом на 7:00 він вже зменшився на 10 см.

З 25 підтоплених будинків було евакуйовано 43 людини, з яких 6 тимчасово розташовані у готелі «Нафтовик», 1 людина госпіталізована в Охтирську центральну райлікарню, інші перебувають у родичів.

Раніше повідомлялося, що на Шрі-Ланці у результаті шторму "Окхі" загинув громадянин України. Згідно з повідомленням, громадянина України змило потоком води неподалік від популярного серед туристів міста Галле.

QHA