КИЇВ (QHA) -

У дерев'яній церкві на честь Казанської ікони Божої Матері в селі Буцин (Старовижковський район), якій 154 роки, 6 травня сталася пожежа. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України у Волинській області.

— Храм зведений у 1864 році, належить релігійній громаді УПЦ. Для ліквідації пожежі було залучено пожежні шістнадцятої бригади ДПСНС селища Стара Вижівка, дев'ятнадцятої і четвертої бригад ДПСНС міста Ковеля, а також працівники місцевої пожежної охорони сіл Сераховичи і Дубечне. Усього було задіяно 5 пожежних автоцистерн та автодрабина. Гасіння пожежі здійснювалося 8-ма ручними пожежними стволами і за допомогою лафетного ствола, у зв'язку із сильним задимленням працювало три ланки газодимозахисної служби, — йдеться у повідомленні.

Від знищення врятували 80% дерев'яної церкви. За попередньою інформацією, подія сталася у результаті необережного поводження з вогнем.

QHA повідомляло, що на складі боєприпасів, на території колишнього сховища у Балаклії, сталася пожежа. Увесь особовий склад, який проводив роботи з розмінування, евакуювали. До гасіння пожеж залучили два пожежні танки та інженерну машину розгородження.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові і артилерійські снаряди 125 і 152-мм) поблизу міста Балаклія стався вибух і виникла пожежа, що призвела до детонації боєприпасів.

QHA