КИЇВ (QHA) -

8 квітня стався груповий хуліганський напад на турецький ресторан Lokanta у центрі Києва, у результаті чого постраждало декілька іноземців. Про це кореспондент QHA дізнався у господаря закладу.

— Близько 22:00 у нас було двоє молодих людей — азербайджанців. У той же день я бачив, як біля стадіону "Динамо" зібралася група молодих людей. Проходячи повз кафе, вони нецензурно висловлювалися, азербайджанці відреагували на це. Потім молодчики пішли у бік метро Хрещатик, де зібрали ще 15 – 20 чоловік і повернулися назад до ресторану. Їм було десь від 15 до 25 років, — розповів господар закладу Емре Каратепе.

За його словами, азербайджанці, побачивши агресивний натовп, зникли всередині закладу. Персонал ресторану через явні недружні наміри молодих людей не пустив їх до приміщення.

— Ми зупинили молодих людей на вході, щоб зрозуміти, у чому суть проблеми. У них були ножі, димові шашки, які використовуються на футбольних матчах, — зазначив господар закладу.

Після того, як натовп не зміг переконати власників закладу видати клієнтів, молодчики почали діяти агресивно. Вони розкидали меблі і проявляли агресію у відношенні до інших відвідувачів.

— Усе тривало близько 10 хвилин. Тобто, о 22:20 почалося і о 22:30 вже нікого не було. Вони втекли, — додав господар закладу.

За словами Емре Каратепе, постраждали три індуса і 1 араб. Також стало відомо, що після нападу на ресторан був здійснений наліт на супермаркет у торговельному центрі неподалік.

Емре Каратепе зазначив, що поліція відреагувала оперативно, затримавши декількох нападників. Однак, за його словами, подібні інциденти негативно позначаються на іміджі України як толерантної і терпимої країни.

Відзначимо, 7 квітня у Києві відбувся матч чемпіонату України з футболу Динамо (Київ) — Зоря (Луганськ).

QHA