ХЕРСОН (QHA) -

У Херсоні активісти партії "Національний Корпус" пікетували будівлю поліції і домоглися зустрічі з прокурором в обласній прокуратурі у зв'язку із нападом на радницю міського голови Катерину Гандзюк.

Націоналісти відзначили, що прийшли підтримати Гандзюк, а також вимагати звіту про розслідування інших нападів на активістів і журналістів у цьому місті.

У прокуратурі спочатку відмовилися виходити до пікетувальників, але після того, як представники "Нацкорпусу" запалили димові шашки, їх прийняв прокурор.

Нагадаємо, вчора невідомий чоловік облив кислотою радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк. У жінки серйозні опіки, вона перебуває у лікарні. У прес-службі Нацполіції Херсонської області опублікували фото підозрюваного і попросили допомогти встановити особу нападника.

Як писало QHA, у Києві під будівлею Міністерства внутрішніх справ активісти провели акцію "Покарати зло". Учасники акції вимагали від керівництва Міністерства внутрішніх справ України публічно відзвітувати про розслідування нападів і вбивств активістів, журналістів і правозахисників.

QHA