КИЇВ (QHA) -

За даними попередньої судово-медичної експертизи, голова правління АТ «Київобленерго» Іван Полив'яний, до чийого будинку вчора ввечері вдерлися невідомі, був задушений.

Нападників було четверо, але підозрювані поки не визначені, розповів керівник прес-служби ГУ Національної поліції в Київській області Микола Жукович.

— Підозрюваних ще немає. Нападників було четверо людей. Вони були в масках, розповів він.

Крім того, в поліції повідомляють, що будинок Полив'яного не був обладнаний технічними засобами безпеки, а злочинці проникли через паркан.

Також відомо, що Полив'яний в цей момент перебував у дворі. Зловмисники його зв'язали і затягли в будинок, де знаходилася його дружина, після чого зв'язали і її. Нападники побили подружжя, намагаючись вивідати, де знаходиться сейф.

— Сейф вони не знайшли, тому чоловіка потягли в іншу кімнату. Уже є попередня судово-медична експертиза. Смерть настала від механічної асфіксії його задушили, підсумував Жукович.

Раніше повідомлялося, що вчора, 24 вересня, в селі Білогородка Києво-Святошинського району невідомі вбили голову правління «Київобленерго» Івана Полив'яного..

QHA