ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Про це на своїй сторінці у Facebook пише комбат батальйону «Херсон» Ілля Ківа.

- Сьогодні вночі була пошкоджена високовольтна опора, що здійснює подачу електроенергії на окуповану територію Криму. Працює оперативно-слідча група, прибули представники МНС, територія оточена батальйоном МВС «Херсон». Ситуація під контролем, - йдеться в повідомленні.

Судячи з фотографії, що прикріплена до посту, бетонну опору намагалися підірвати, проте вона встояла.

Як повідомили QHA власні джерела в Управлінні СБУ Генічеська, підрив стався на гілці 330кВ Мелітополь - Джанкой, на ділянці між населеними пунктами Атамань і Чонгар.

Користувачі Facebook по-різному оцінили даний інцидент. Одні вважають, що це зробили диверсанти з числа українських радикалів, які так готуються до відключення Криму від енергопостачання у разі, якщо це не зробить офіційний Київ. А деякі поставилися до події з гумором. Так, наприклад, Eugene Stepanenko на своїй сторінці так прокоментував повідомлення комбата: «Тепер за правилами Ілля Ківа просто зобов'язаний проконтролювати знеструмлення лінії на час проведення ремонтних робіт. Після знеструмлення відповідні служби мають узгодити порядок їх проведення на відповідних нарадах, проконсультуватися з профільним міністерством. Визначитися з виконавцем робіт (це справа не для простої ремонтної бригади). Залучити саперів (а раптом і не дай боже). Треба все зробити правильно».

QHA