СУДАК (QHA) -

Вранці 8 травня російські силовики провели обшук у домі голови судацького регіонального Меджлісу, ветерана кримськотатарського національного руху Ільвера Аметова. Про це повідомив глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв.

— У Ільвер аг'а Аметова в Судаку знову обшук. Очевидно, нова хвиля репресій стосовно членів Меджлісу.

Пізніше глава судацького Меджлісу прокоментував обшук у своєму домі. Він повідомив, що правоохоронці, за їхніми словами, прийшли шукати зброю, наркотики та заборонену літературу. Також ветеран національного руху зазначив, що під час слідчих дій його не пускали в дім.

Також він додав, що російські правоохоронці надягли наручники на його сина Амета, посадили в машину і відвезли до Сімферополя. Один із силовиків сказав голові судацького Меджлісу, що йому зателефонують ввечері.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Ільвер Аметов був обраний і затверджений головою Судакського регіонального Меджлісу 2011 року постановою Меджлісу кримськотатарського народу.

У березні 2016 року самопроголошений «прем'єр» Криму Сергій Аксьонов у рамках «програми благоустрою» ухвалив знести ринковий павільйон у Судаку, що належить голові Ільверу Аметову. У відповідь ветеран кримськотатарського національного руху сам розібрав павільйон і передав будівельні матеріали до мечетей села Тарак'таш.

ФОТО: інтернет

QHA