СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупаційна влада Криму вирішила припинити виробництво на заводі "Кримський титан" у зв'язку із забрудненням повітря в Армянську і його околицях.

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook глава маріонеткового уряду Сергій Аксенов.

За його словами, робота заводу призупинена на два тижні. Він зазначив, що з ростом денної температури гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду в повітрі перевищила норму.

— У зв'язку із цим вирішено на два тижні призупинити виробництво на "Кримському титані" ... Погоджено оголосити канікули на два тижні для шкіл і дитячих садів Армянська.

Відзначається, що рішення про припинення роботи заводу, Аксенов ухвалив разом з керівником Росспоживнагляду РФ Ганною Поповою.

Раніше Росспоживнагляд склав рекомендації для жителів Криму, як діяти у разі появи неприємного їдкого запаху, першінні в горлі та інших симптомів при ймовірності забруднення атмосферного повітря.

3 вересня українські прикордонники Херсонського загону виявили наявність хімічних речовин у повітрі убіля адміністративного кордону з анексованим Кримом. Прикордонники поінформували місцеві органи самоврядування, ДСНС та інші правоохоронні органи про цей факт і внесли зміни в організацію служби прикордонних нарядів.

Вперше 27 серпня жителі окупованого Армянська поскаржилися на екологічну катастрофу і заявили, що у місті за день на металевих предметах з'явилася іржа, а в людей почалася алергія.

QHA