ГОРЛІВКА (QHA) -

У Горлівці російські окупанти відкрили вогонь по групі підлітків, у результаті чого декілька з них дістали поранення.

Про це заявив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк.

За його словами, на окупованих територіях непоодинокі випадки неправомірних дій з боку російських військових у відношенні до місцевих жителів.

— У Горлівці російські військовослужбовці, розважаючись у громадському місці, обстріляли з автоматичної зброї групу молоді, і декілька підлітків отримали вогневі поранення, — повідомив Гуцуляк.

У зв'язку з інцидентом "військова комендатура" так званої "Донецької народної республіки" почала розслідування. Російське командування, за словами Гуцуляка, намагається приховати цей факт.

Окрім того встановлено, що російські прикордонники посилили охорону кордону, щоб не допустити проникнення злочинців, які переховуються від слідства в Росії.

Раніше QHA повідомляло, що у населених пунктах Торез, Єнакієве, Горлівка та інших посилюється соціальна напруженість через низьку зарплату працівників бюджетної сфери. Середня зарплата становить 5 – 7 тисяч рублів.

Нагадаємо, у селищі Ясенівський під Луганськом п'яний бойовик терористичного угруповання «ЛНР» погрожував гранатою молодій жінці та її малолітнім дітям. За декілька хвилин після того, як дітей вивели із зони ураження, граната в руках бойовика вибухнула і сам він загинув.

QHA