КИЇВ (QHA) -

Окупаційна влада Криму в авральному порядку засипає накопичувач кислоти на заводі "Кримський титан". Про це 11 вересня заявив губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв, передає кореспондент QHA.

— Наскільки нам відомо, вони в авральному порядку засипають той накопичувач кислоти, з яким щось сталося, фосфатогіпсом і вапном для гасіння сірчаної кислоти і припинення її викидів в атмосферу, — повідомив Гордєєв.

У той же час, поступову нормалізацію екологічної ситуації губернатор Херсонщини пов'язує із зупинкою заводу, а не з роботами на накопичувачі.

— На сьогодні ситуація там нормалізувалася. Ми повністю проводимо моніторинг навколо "Кримського титану", що стосується підконтрольної території України. Від ранку 10 вересня ми не спостерігаємо, що завод працює. Труби підприємства не димлять. У нас є певна інформація, і з ймовірністю 90% ми можемо сказати, що завод стоїть, — сказав Гордєєв.

Як повідомляло раніше QHA, Влада Херсонської області розробила пакет непрямих заходів, які дозволять зупинити роботу заводу "Кримський титан" і припинити отруєння населення.

QHA