КЕРЧ (QHA) -

 

Російський паблік Mash опублікував фото людини, яка нібито влаштувала теракт у керченському коледжі.

Юнак нібито зайшов до коледжу з автоматом і підірвав бомбу.

— Фотографія терориста. Цю людину в Керчі зараз шукають усі. Він зайшов зі зброєю до школи, відкрив стрілянину і підірвав бомбу. Якщо ви побачите його на вулиці — йдіть зараз же і телефонуйте в поліцію.

Також наголошується, що інша фотографія стрілка була зроблена на території коледжу перед нападом. До будівлі політеху він зайшов в одному одязі, а потім переодягнувся.

Пізніше паблік повідомляє, що тіло стрілка, який влаштував теракт у керченському політесі, знайшли в будівлі коледжу. Він застрелився.

Як заявив "голова" уряду Криму Сергій Аксенов, юнак, який влаштував теракт у коледжі в Керчі, був студентом цього навчального закладу, йому було 22 роки.

Тим часом стало відомо, що кількість загиблих у теракті в коледжі зросла до 18 осіб.

За попередньою версією стрілок об 11:40 увійшов до школи в потоці людей на зміні між другою і третьою парою. У нього була з собою рушниця і самозарядна снайперська гвинтівка. Об 11:43 — стрілок піднімається на другий поверх і відкриває стрілянину в коридорі, стріляє по всіх, хто йде повз. Вахтерка чує постріли і натискає тривожну кнопку. О 11:44 учні в паніці виламують скло і решітки, витягують потерпілих і вибігають зі школи. Об 11:45 — у нападника закінчуються набої. Він спускається на перший поверх і підриває там бомбу. Об 11:50 до коледжу під'їжджають швидкі, пожежні, поліцейські й кінологи.


 

Нагадаємо, директор Керченського політехнічного коледжу Ольга Гребеннікова назвала вибух у навчальному закладі терактом, порівнявши його з подіями у Беслані.

За її словами, до будівлі керченського коледжу увірвалися невідомі люди з автоматами і почали стріляти по студентах, які перебували всередині. Вони вбивали усіх, хто траплявся їм на шляху.

QHA писало, що першими про версії теракту повідомляли містяни у соцмережах, у той час як офіційна влада заявляла, що у навчальному закладі стався вибух газу.

QHA